تشغيل الفيديو

درباره شرکت وطن گسترده ایرانیان

شرکت وطن گسترده ایرانیان از سال ۱۳۸۰ به تولید لوله‌های دوکی PVC با استفاده از مواد بازیافتی و قیمت مناسب ‌می‌پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با وزن کم، قیمت مناسب و کیفیتی مثال زدنی بوده و در مقایسه با لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی وزن کمتر، قیمت مناسب‌تر و طول عمر بالاتری دارند که به این موجب می‌توانند جایگزین آنها بشوند و با توجه به کیفیتشان برای صادرات و ارز آوری کشور مناسب است.

ما دانش و تجربه داریم

تولید بوبین با کیفیت بالا

تولید لوله‌های بوبین با ویژگی‌های برتر

صادرات به بازارهای جهانی

عرضه محصولات به کشورهای همسایه و اروپایی

ماشین‌آلات پیشرفته

تولید ماشین‌آلات اکسترودر با تکنولوژی پیشرفته

فیلم استرچ بازرگانی

تولید و عرضه فیلم استرچ با کاربردهای متعدد
1380
سال تاسیس
4

محصولات

100

رضایت مشتری

فیلم استرچ

تولید فیلم استرچ

شرکت وطن گسترده ایرانیان، قادر به تولید انواع فیلم استرچ صنعتی پلی اتیلنی بدون محدویت در ابعاد و تعداد بالا است.

استرچ فیلم یک محصول پلیمری است که برای بسته بندی و ایمن‌سازی محصولات هنگام جابجایی استفاده می شود و بهترین گزینه برای جایگزین شدن با روش های بسته بندی قدیمی برای مواد غذایی یا محصولات تولیدی کارخانجات صنعتی می باشد.

تولید لوله بوبین

شرکت وطن گسترده ایرانیان پارسیان به تولید و عرضه لوله‌های دوکی که از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با کیفیتی مناسب می‌پردازد. از جمله خصوصیات این محصولات که می‌توان به آن‌ها اشاره داشت وزن کم، قیمت مناسب، طول عمر بالا می‌باشند؛ این محصولات در ابعاد و سایز‌های مختلف در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌گیرد و برای محصولات صادراتی می‌تواند بهترین گزینه باشد.

کاربرد لوله بوبین

در برخی از صنایع که محصول نهایی می‌بایست به صورت رول آماده و به بازار عرضه شود از لوله‌های دوکی PVC یا همان لوله های بوبین استفاده می‌شود. به عنوان مثال صنایعی که نایلون، بنر و فلکسی، شیرینگ، نخ و قرقره، پارچه و … تولید می‌کنند؛ برای عرضه محصولات خود از لوله‌های دوکی استفاده می‌کنند تا حمل و نقل و نگهداری محصول آسان‌تر گردد.