درباره ما

وطن گسترده ایرانیان

گروه کارخانجات صنعتی وطن گسترده ایرانیان از سال 1380 تولید لوله های بوبین پی وی سی (لوله دوکی) با بهترین کیفیت و قیمت را شروع کرده و با تمرکز بر کیفیت و نوآوری در تولید، از محبوبیت بالایی برخوردار شده و نقش مهمی در زمینه تولید لوله های بوبین را ایفا می نماید.

این گروه صنعتی پس از موفقیت در حوزه تولید لوله های بوبین، در سال 1388، به احداث خطوط کامل ماشین آلات اکسترودر، پی وی سی، پلی اتیلن و قالب های لوله از سایز 63 الی 500 و همچنین ساخت و تعمیر سیلندر ها واکسترودر های پی وی سی و پلی اتیلن پرداخت.

در پی موفقیت های روزافزون و حمایت شما عزیزان، در سال 1400 کارخانه تولیدی فیلم استرچ با هدف رفاه و تسهیل در بسته بندی کالا ها افتتاح شد که به دلیل کاربرد های فراوان فیلم استرچ در صنایع مختلف، بسته بندی دارویی و غذایی با استقبال بی نظیر خریداران مواجه شد. از جمله مشتریان داخلی شرکت، می توان به شرکت زمزم و شرکت آب معدنی دماوند اشاره کرد.

شرکت تولیدی وطن گسترده با هدف خودکفایی، در سال 1401 توانست الکتروموتور های صنعتی تک فاز و سه فاز کارخانه سیم پیچی و بازسازی کند و کارخانه را بی نیاز از محصولات خارجی نماید.

با توجه به استقبال هموطنان عزیز، این مجموعه تولیدی پا به عرصه صادرات گذاشته و محصولات خود را به کشور های همسایه اعم از عراق، افغانستان، ترکیه، ارمنستان، روسیه و دیگر کشور های اروپایی صادر کند. در همین راستا، کارخانجات صنعتی وطن گسترده در تولید، توزیع و صادرات کالا به عنوان واحد تولیدی برتر در بازار های داخلی و خارجی تبدیل شده و بعنوان برندی بین المللی در بازار های جهانی شناخته شده است.